Неділя, 16.12.2018, 05:18
Вітаю Вас Гість | RSS

Ірпінська ЗШ №3

Гаряча лінія
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 336
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Досягнення вчителів

 

Досягнення педагогічного колективу в 2018-2019 н.р.

Свідченням високого рівня результативності науково-методичної роботи є успішна участь у професійних конкурсах: «Учитель року — 2019» -вчителя основ здоров'я Костюк О.О. (І місце міського етапу).

 

Педагоги на високому рівні підготували дітей до участі в Всеукраїнських учнівських олімпіадах.

Переможці

ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів

- Лазюк Сніжана - біологія (І місце)
- Накушнова Соломія - історія (ІІІ місце)
- Білоус Антон - інформатика (І місце)
- Литвиненко Артем - інформатика (ІІІ місце)
- Кальмуцька Дарина - трудове навчання (ІІІ місце)
- Лучинський Євгеній - трудове навчання (ІІІ місце)
- Кушнірук Юлія - трудове навчання (І місце)
- Білоус Антон - англійська мова (ІІІ місце)
- Тринько Ілля - англійська мова (ІІІ місце)
- Олійник Іванна - німецька мова (ІІ місце)
- Радіонова Маргарита - німецька мова (І місце)

- Васильчук Наталія - математика (І місце)

- Литвиненко Артем - математика (ІІІ місце)

 

 

Досягнення педагогічного колективу в 2017-2018 н.р.

Свідченням високого рівня результативності науково-методичної роботи є успішна участь у професійних конкурсах: «Учитель року — 2018» -вчителя української мови та літератури Васильчук О. В. (лауреат міського етапу).

Педагоги приймали участь в Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти -2018» . На виставку були представлені наступні матеріали:

  1. Городня О. С. Формування у молодших школярів умінь сприймати художній образ засобами взаємодії мистецтв на уроках літературного читання : матеріали з досвіду роботи / О. С. Городня. – Ірпінь, 2018. ˗˗ 25 с.
  2. Матвієнко Н. М. Вивчення алфавіту англійської мови як основа подальшого оволодіння іноземною мовою : матеріали з досвіду роботи / Н. М. Матвієнко. ˗ Ірпінь, 2018. ˗ 37с.

 

Педагоги на високому рівні підготували дітей до участі в Всеукраїнських учнівських олімпіадах.

Переможці

ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів

1. Лазюк Сніжана 8  клас, біологія, І місце 

2. Колесник Анастасія 11 клас, українська мова, ІІ місце

3. Васильчук Наталія, 6 клас, математика, ІІ місце

4. Яковецький Дмитрій, 7 клас, фізика, ІІ місце

5. Радіонова маргарита, 8 клас, фізика, ІІІ місце

6. Терещенко Володимир, 11 клас, інформаційні технології, ІІІ місце

7. Хондожинський Дмитро, 11 клас, астрономія, ІІ місце

8. Туз Олександр, 10 клас, астрономія, ІІІ місце

9. Богданова Єва, 9 клас, зарубіжна література, ІІІ місце

10. Радіонова Маргарита, 8 клас, німецька мова, ІІ місце

11. Давидюк Олександра, 9 клас, німецька мова, ІІ місце

12. Попович Ольга, 8 клас образотворче мистецтво, ІІІ місце

13. Лучинський Євген, 9 клас, трудове навчання, ІІ місце

14. Гаврилюк Петро, 11 клас, трудове навчання, ІІІ місце

15. Мамчур Ніколозі, 9 клас, інформатика, ІІІ місце

16. Литвиненко Артем, 9 клас, інформатика, ІІІ місце

17. Терещенко Володимир, 11 клас, інформатика, ІІ місце

18. Богданова Єва, 9 клас, історія,ІІІ місце

19. Кальмуцька Дарина, 10 клас, історія, ІІІ місце

20. Накушнов Даниїл, 9 клас, хімія, ІІІ місце

21. Терещенко Володимир, 11 клас, хімія, ІІІ місце

Учні школи мали перемоги в обласному етапі олімпіад.

Переможці

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів

Лазюк Сніжана, 8 клас, біологія ІІІ місце, учитель Гончаренко В.П.

Педагоги школи підготували учнів до участі в різноманітних конкурсах.За результатами ІІ (міського) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка у 2017-2018 н.р. наша школа посіла ІV місце. За результатами участі учнів нашої школи в міському етапі XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017-2018 н.р. наша школа посіла VI місце.

У цьому навчальному році учні та педагоги нашої школи продовжили брати активну участь в Міжнародних конкурсах , зокрема, з основ природничих наук «Колосок», з української мови та літератури «Соняшник», із географії «Геліантус», із математики «Кенгуру», із зарубіжної літератури «Sunflower» та показали високі результати.

 

 
ПЕРЕМОЖЦІ МІСЬКОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ»
 
 
 
      
       Мальчевська Олена Василівна,
       вчитель математики,
       переможець 2007-2008 н.р.
       І місце.
 
 
 
 
      
      Кавковська Юлія Миколаївна,
      вчитель початкових класів,
      переможець 2008-2009 н.р.
      ІІІ місце.
 
 
 
 
 
 
      
 
 
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2018