П`ятниця, 22.02.2019, 08:14

Досягнення вчителів

Вітаємо ученицю 9 класу Ірпінської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Лазюк Сніжану за прекрасний результат - І місце на обласній олімпіаді з біології. Підготувала Сніжану досвідчений педагог, справжній фахівець своєї справи – Гончаренко Валентина Павлівна.
Прийміть наші щирі вітання!

Щасливий білет для Ірпінської школи №3!
У сучасному світі важливим чинником успіху є володіння іноземною мовою. Завдяки титанічним зусиллям учителів школи Матвієнко Н.М та Попович Ю.В., їх участі у численних семінарах, вебінарах, форумах, конференціях та тренінгах ще у 2017 році був підписаний меморандум про співпрацю з компанією Лінгвіст і Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 набула статусу ММ SmartSchool.
Для вчителів школи дана співпраця є дуже важливою, адже компанія Лінгвіст надає повне методичне забезпечення та сприяє підвищенню фахового рівня вчителів. Також, як для учнів так і вчителів, проводяться різноманітні конкурси, що сприяє популяризації вивчення англійської мови.
А 1 лютого 2019 року видавництво MMPublications та компанія Лінгвіст провели розіграш серед шкіл-учасників програми MMSmartSchool на навчання до видавництва в Афіни. Представником від школи стала вчитель англійської мови Пашинська С.А., яка отримала право на поїздку до видавництва для проходження тренінгів та обміну досвідом, можливість отримати відповіді на питання стосовно роботи з підручниками видавництва. На всю Україну можливість пройти таке навчання отримали лише 5 вчителів! Пишаємось черговою перемогою освітян Ірпеня!!!

Досягнення педагогічного колективу в 2018-2019 н.р.

Свідченням високого рівня результативності науково-методичної роботи є успішна участь у професійних конкурсах: «Учитель року — 2019» -вчителя основ здоров'я Костюк О.О. (І місце міського етапу).

Педагоги на високому рівні підготували дітей до участі в Всеукраїнських учнівських олімпіадах.

ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів

- Лазюк Сніжана - біологія (І місце)
- Накушнова Соломія - історія (ІІІ місце)
- Білоус Антон - інформатика (І місце)
- Литвиненко Артем - інформатика (ІІІ місце)
- Кальмуцька Дарина - трудове навчання (ІІІ місце)
- Лучинський Євгеній - трудове навчання (ІІІ місце)
- Кушнірук Юлія - трудове навчання (І місце)
- Білоус Антон - англійська мова (ІІІ місце)
- Тринько Ілля - англійська мова (ІІІ місце)
- Олійник Іванна - німецька мова (ІІ місце)
- Радіонова Маргарита - німецька мова (І місце)

- Васильчук Наталія - математика (І місце)

- Литвиненко Артем - математика (ІІІ місце)

Досягнення педагогічного колективу в 2017-2018 н.р.

Свідченням високого рівня результативності науково-методичної роботи є успішна участь у професійних конкурсах: «Учитель року — 2018» -вчителя української мови та літератури Васильчук О. В. (лауреат міського етапу).

Педагоги приймали участь в Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти -2018» . На виставку були представлені наступні матеріали:

1. Городня О. С. Формування у молодших школярів умінь сприймати художній образ засобами взаємодії мистецтв на уроках літературного читання : матеріали з досвіду роботи / О. С. Городня. – Ірпінь, 2018. ˗˗ 25 с.
  2. Матвієнко Н. М. Вивчення алфавіту англійської мови як основа подальшого оволодіння іноземною мовою : матеріали з досвіду роботи / Н. М. Матвієнко. ˗ Ірпінь, 2018. ˗ 37с.

ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів

19. Кальмуцька Дарина, 10 клас, історія, ІІІ місце

20. Накушнов Даниїл, 9 клас, хімія, ІІІ місце

21. Терещенко Володимир, 11 клас, хімія, ІІІ місце

Учні школи мали перемоги в обласному етапі олімпіад.

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів

Лазюк Сніжана, 8 клас, біологія ІІІ місце, учитель Гончаренко В.П.

Педагоги школи підготували учнів до участі в різноманітних конкурсах.За результатами ІІ (міського) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка у 2017-2018 н.р. наша школа посіла ІV місце. За результатами участі учнів нашої школи в міському етапі XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017-2018 н.р. наша школа посіла VI місце.

У цьому навчальному році учні та педагоги нашої школи продовжили брати активну участь в Міжнародних конкурсах , зокрема, з основ природничих наук «Колосок», з української мови та літератури «Соняшник», із географії «Геліантус», із математики «Кенгуру», із зарубіжної літератури «Sunflower» та показали високі результати.

ПЕРЕМОЖЦІ МІСЬКОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ»

Мальчевська Олена Василівна,
       вчитель математики,