Понеділок, 20.05.2019, 14:28
Вітаю Вас Гість | RSS

Ірпінська ЗШ №3

Гаряча лінія
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 349
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Досягнення учнів

Переможниця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

І місце - Лазюк Сніжана (9 клас)

 

Переможниця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови

ІІІ місце - Радіонова Маргарита (9 клас)

 

Переможниця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці

ІІІ місце - Кушнірук Юлія  (9 клас)

 

Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика

6 - А клас Андрощук Дарэя (ІІІ місце)

4 - В клас Моравська Єва (ІІІ місце)

 

Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т. Шевченка

Андрощук Дар'я - ІІІ місце

Яковецький Дмитро -ІІ місце

Панченко Альона - ІІІ місце

Дякуємо нашим переможцям!!!

 

Переможці

ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів 2018-2019 н.р.

- Лазюк Сніжана - біологія (І місце)
- Накушнова Соломія - історія (ІІІ місце)
- Білоус Антон - інформатика (І місце)
- Литвиненко Артем - інформатика (ІІІ місце)
- Кальмуцька Дарина - трудове навчання (ІІІ місце)
- Лучинський Євгеній - трудове навчання (ІІІ місце)
- Кушнірук Юлія - трудове навчання (І місце)
- Білоус Антон - англійська мова (ІІІ місце)
- Тринько Ілля - англійська мова (ІІІ місце)
- Олійник Іванна - німецька мова (ІІ місце)
- Радіонова Маргарита - німецька мова (І місце)

- Васильчук Наталія - математика (І місце)

- Литвиненко Артем - математика (ІІІ місце)

-  Яковецький Дмитро - фізика (ІІІ місце)

- Ливиненко Артем - фізика (ІІ місце)

- Білоус Антон - інформаційні технології (ІІІ місце)

- Мамчур Ніколозі - інформаційні технології 10 клас (за 11 клас ІІІ місце)

 

Дякуємо нашим переможцям!!! Ви наша гордість!!!

 

Досягнення учнів 2017-2018 н.р.

Учні нашої школи Луцак Л., Терещенко В., Колесник А., Довженок О., Черненко О., Чиж А. під керівництвом вчителя хімії, Слівінської Н. В., взяли участь у міжміській олімпіаді з хімії на базі Національного університету ДФС України та стали її переможцями.

Команда учнів під керівництвом учителя інформатики Бондарчук Т. П. взяла участь у щорічній олімпіаді з інформатики на базі Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та менеджменту Національного університету ДФС України. Учитель інформатики Бондарчук Т. П. отримала І місце та грамоту «Кращий ІТ-вчитель».Учні Анісімов М., Колесник А., Мазніченко М., Терещенко В., Черненко О. здобули перемогу та отримали грамоту «Краща ІТ-школа», наш учень Терещенко В. зайняв почесне ІІ місце як особисте досягнення та отримав грамоту «Кращий ІТ-учень».

Цього року наша учениця 6 класу Ситник Юліана посіла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі творчого англомовного письма «Write on!».

У школі проведено І етап предметних олімпіад із базових дисциплін.

Переможці І (шкільного) етапу предметних олімпіад узяли участь у II (міському) етапі.

 Переможці

ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів

1. Лазюк Сніжана 8  клас, біологія, І місце 

2. Колесник Анастасія 11 клас, українська мова, ІІ місце

3. Васильчук Наталія, 6 клас, математика, ІІ місце

4. Яковецький Дмитрій, 7 клас, фізика, ІІ місце

5. Радіонова маргарита, 8 клас, фізика, ІІІ місце

6. Терещенко Володимир, 11 клас, інформаційні технології, ІІІ місце

7. Хондожинський Дмитро, 11 клас, астрономія, ІІ місце

8. Туз Олександр, 10 клас, астрономія, ІІІ місце

9. Богданова Єва, 9 клас, зарубіжна література, ІІІ місце

10. Радіонова Маргарита, 8 клас, німецька мова, ІІ місце

11. Давидюк Олександра, 9 клас, німецька мова, ІІ місце

12. Попович Ольга, 8 клас образотворче мистецтво, ІІІ місце

13. Лучинський Євген, 9 клас, трудове навчання, ІІ місце

14. Гаврилюк Петро, 11 клас, трудове навчання, ІІІ місце

15. Мамчур Ніколозі, 9 клас, інформатика, ІІІ місце

16. Литвиненко Артем, 9 клас, інформатика, ІІІ місце

17. Терещенко Володимир, 11 клас, інформатика, ІІ місце

18. Богданова Єва, 9 клас, історія,ІІІ місце

19. Кальмуцька Дарина, 10 клас, історія, ІІІ місце

20. Накушнов Даниїл, 9 клас, хімія, ІІІ місце

21. Терещенко Володимир, 11 клас, хімія, ІІІ місце

 

Учні школи мали перемоги в обласному етапі олімпіад.

 

Переможці

ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів

Лазюк Сніжана, 8 клас, біологія ІІІ місце, учитель Гончаренко В.П.

Загальне місце школи серед шкіл міста з олімпіад – 5.

 

У 2017-2018 н. р. досить активною була участь учнів у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт членів МАНу.

Список учнів-членів МАН

1. Богданова Єва Дмитрівна

2. Гейнц Денис Дмитрович

3. Любченко Аніта Сергіївна

4. Нерознак Михайло Сергійович

 

 

Традиційно учні школи взяли активну участь у проведенні конкурсів.

За результатами ІІ (міського) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка у 2017-2018 н.р. наша школа посіла ІV місце.

За результатами участі учнів нашої школи в міському етапі XVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2017-2018 н.р. наша школа посіла VI місце.

У цьому навчальному році учні нашої школи продовжили брати активну участь в Міжнародних конкурсах , зокрема, з основ природничих наук «Колосок», з української мови та літератури «Соняшник», із географії «Геліантус», із математики «Кенгуру», із зарубіжної літератури «Sunflower» та показали високі результати.

 

  
Гордість нашої школи - 
учні–медалісти:
 
 
                             2004-2005н.р.
            1. Кнутарьова Тамара Василівна - золото 
                 2. Савченко Олена Павлівна - золото 
                                                                               2005-2006н.р. 
                                                                1. Печенюк Аліна Юріївна - золото 
                                                                                          2. Цехмейструк Марина Юріївна - золото
                                                                                          3. Кирилюк Анастасія Андріївна - золото
                                                                                          4. Соловйова Євгенія Вікторівна - золото
                                                                                          5. Подгорнова Марія Миколаівна - срібло
                            2006-2007 н.р.
            1. Бабайчук Наталія Юріївна - золото 
                 2. Демченко Марія Ігорівна - золото
                 3. Каталзен Анна Іванівна - золото
                                                                              2007-2008 н.р.
                                                                 1. Волянська Аліна Олексіївна - золото
                                                                                           2. Бурлаченко Світлана Андріївна - срібло
                                                                                           3. Ніколенко Оксана Володимирівна - срібло
                                                                                           4.Федорова Марина Сергіївна - золото
                            2008-2009 н.р.
            1. Крюкова Юлія Олександрівна - срібло 
                                                                                                             2009-2010 н.р.
                                                                 1. Жидченко Тетяна Володимирівна - золото
 
2012-2013 н.р
1. Волянська Інна
2. Павленко Анна
 
                                2016 -2017 н.р.
 
                               1. Ібнухсейн Інес
 
2017-2018 н.р.
 
1. Пилипенко Олеся
 
 
 
 
 
 
Учні, нагороджені грамотами за високі досягнення у вивченні окремих предметів:
                 
               2017-2018 н.р.
1. Антонов Данило
2. Воронін Євгеній
3. Гаврилюк Петро
4. Гейнц Денис
5. Колесник Анастасія
6. Лісняк Володимир
7. Луцак Лілія
8. Поліщук Володимир
9. Терещенко Володимир
10. Хондожинський Дмитро
11. Шкута Денис
 
 
 
    

 

Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2019