Неділя, 19.11.2017, 20:26

Патріотичне виховання юного покоління

Виховна робота в школі спрямована на реалізацію виховної проблеми школи: "Формування комунікативних компетенцій учнів засобами інформаційно-комунікаційних технологій в умовах компетентнісно-зорієнтованого підходу в навчально-виховному процесі".

Патріотичне виховання – один із головних напрямків в українській освіті.

Щороку в жовтні ми відзначаємо День визволення України від німецько-фашистських загарбників. Не зникне в пам’яті людській, не піде у забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу. Можна по-різному ставитись до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших? Година мужності присвячена пам’яті  жертв визволення України пройшла в 2-х класах Ірпінської ЗШ №3. Після відвідування музею-панарами Великої Вітчизняної війни в с.Лютіж, учні відобразили ті події у своїх малюнках.

План    заходів  щодо  національно – патріотичного виховання в Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.№3 на 2015-2016 н.р.

Про стан виховної роботи за 2014/2015 н.р.

29 жовтня 2014 року кл. керівник 5-В класу Мальчевська О.В. провела виховну годину «Шлях до перемоги», присвячену 70-річчю визволення України від фашистських загарбників. Метою заходу було на прикладі історичних фактів показати, якою ціною далась перемога над загарбниками нашої Батьківщини, виховувати почуття патріотизму та національної свідомості. Учні ознайомились з бойовими діями за визволення України впродовж 1942 – 1944рр.

«Немає страшнішої смерті, ніж повільна смерть від голоду» (Дмитро Білоус)

У Ірпінській ЗШ №3 27.11.2014 пройшла виставка малюнків на тему «Пам'ять жертвам голодомору» серед учнів 4-х класів.

Дай, Боже, щоб пам'ять про голод залишилася тільки пам’яттю, застерігаючи нас від помилок, за які розплачується народ.

5 грудня 2014 р. на виховній годині учні 1-Г класу Ірпінської ЗШ №3 подякували захисникам Вітчизни.

Кожен висловлював свої мрії про мир і злагоду в Україні, намалювавши малюнки.

До Дня Соборності України для учнів 7-А та 7-Б класів класні керівники провели виховну годину на тему: «Україна – єдина країна».

Метою було розширити коло пізнання учнів про свою державу, виховати патріотичність в кожній особистості.

В школі №3 м. Ірпінь в бібліотеці школи було проведено літературне свято «Шляхом народної слави» з учнями 3-А класу,

класоводом Кальмуцькою Л.В., бібліотекарем Подгорновою С.В. Діти розширили знання про життя і творчість Т.Г.Шевченка,

продемонстрували красу і чарівність Шевченкового слова.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Свято козаків

План патріотичного виховання