Неділя, 19.11.2017, 20:29

Наші досягнення

ЗДОБУТКИ Ірпінської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. №3 Ірпінської міської ради Київської області у 2011-2012 н.р.
1. У жовтні 2011 року школа успішно пройшла Державну атестацію і відповідно до наказу Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 01.12.2011 року № 380, виданого на підставі рішення Регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів від 30.11.2011 року (протокол № 122), визнано школу атестованою «За достатнім рівнем».
2. Школа посіла почесне І місце за кращу організацію фізкультурно-спортивної роботи з учнівською молоддю і нагороджена Почесною відзнакою Ірпінської міської ради (23.12.2011 р.).
3. У січні 2012 року на базі школи успішно пройшли традиційні змагання «Моя спортивна родина».
4. На базі школи проведено чемпіонати України з фрі-файту і карате. (Учнями школи у змаганнях з карате за останні 5 років здобуто майже 1400 бронзових, срібних та золотих медалей у міських, обласних, Всеукраїнських змаганнях з карате).
5. Учні школи стали переможцями Всеукраїнських змагань з регбі.
6. У травні 2012 року збірна команда учнів школи брала участь у обласних змаганнях «Козацький гарт» і посіла почесне І місце. Команда школи стала учасником фіналу Всеукраїнських змагань «Козацький гарт».
7. Випускниці 11-х класів школи брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Королева випускного балу». Учениця-випускниця 11-А класу Стопятюк Ліна (11-А клас) стала учасницею фінальних змагань «Королева випускного балу».
8. Школа посіла почесне 4 місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. Гусейнов Артур (11-А клас) посів І місце у ІІІ етапі і став лауреатом IV етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії, також він став переможцем (І місце) у олімпіаді з хімії на базі університету ім.. Т.Г.Шевченка. Закрасняна Аліна (11-Б клас) посіла ІІ місце в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з економіки.
9. Учнями підготовлено 11 науково-дослідницьких робіт Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАНу.
10. На виставку «Освіта Приірпіння 2012» було подано 16 творчих робіт учителів-предметників школи.
11. Два навчально-методичних посібники вчителів хімії Слівінської Н.В. та Мазай М.М. були представлені на Третій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2012» і занесені в ататований каталог.
12. Проведена апробація підручника «Захист вітчизни 11» вчителем «Захисту Вітчизни» Пуксою С.В.
13. Створені авторські програми вчителем обслуговуючої праці Розумовською М.В. «Темарі» та директором школи Пальніовим О.Г. «Планета здоров’я», які були затверджені вченою радою КОІПОПК.
14. Проведено два міських семінари учителів гуманітарного циклу, учителів естетичного циклу та етики.
15. В міському конкурсі української мови ім.. П.Яцика учні школи посіли ІІ місце.
16. Учні школи 3-х та 4-х класів вибороли перше місце у міському етапі обласних змагань з футболу «Футбольні надії Київщини».
17. Школа посіла почесне І місце у міських традиційних змаганнях «Малі Олімпійські ігри». Травень 2012р.
18. Перше місце в області «Скарби Київщини» - Орищенко Авія (8-В клас).
19. У міському конкурсі авторських віршів «Зерна доброти» Катькало Юлія (10-А клас) – І місце, Шварц Діана (6-В клас) – ІІ місце.
20. Учні школи Литвиненко Олена (10-А клас), Якупов Максим (9-А клас) стали чемпіонами України із спортивно-бальних танців. Бєлікова Алевтина (8-В клас) – стала чемпіонкою України із спортивно-бальних танців, учасницею Кубку світу. Грищенко Марія (3-Б клас) – стала срібним призером Кубку України із спортивно-бальних танців.
21. Бернадський Владислав (8-В клас) став бронзовим призером чемпіонату Європи з тхеквандо Грузія – 2011 р., Шваб Володимир (8-В клас) посів ІІ місце у чемпіонаті України з тхеквандо.
22. Гринько Вадим (7-В клас) – став чемпіоном України з великого тенісу і переможцем міжнародного турніру в м. Києві.
23. Стрілець Дмитро (2-А клас) посів ІІ місце у чемпіонаті світу з карате, Угорщина,2012р.; Лут Іван (7-А клас) здобув ІІІ місце у чемпіонаті світу з карате, Угорщина,2012р.
24. Атестація педагогічних кадрів пройшла на високому рівні. Два вчителі: Пальніков О.Г. та Розумовська М.В. – присвоєно педагогічне звання «учитель-методист»; Мазай М.М., Скуміна Л.О., Костюченко Л.В. – педагогічне звання «старший учитель»; Лукіяненко І.М., Панченко Т.М. – встановлено кваліфікаційну категорії «спеціаліст вищої категорії»; Охріменко Т.В., Панченко Т.М. – «спеціаліст ІІ категорії».
25. Школа разом із депутатом міської ради Войцехом Д.П. провела акцію Милосердя до Дня Захисту дітей на території школи 02.06.2012 р.
«  Листопад 2017  »