Четвер, 16.08.2018, 09:15

Кабінет психолога

Графік роботи практичного психолога ЗШ І-ІІІ ст.. №3
Бобир Анни Григорівни
щоденно з _8:00_ год. до _16:00_ год.

Робота у психологічному кабінеті проводиться відповідно до Положення про психологічну службу системи освіти України, затвердженого наказом міністерства освіти України від 02.07.2009р. №127 та наказом МОН України № 691 від 19.10.2001р. «Про затвердження Положення про психологічний кабінет дошкільних, загальноосвітніх та інших навчальних закладів», у тісному взаємозв’язку з іншими навчальними кабінетами, з використанням технічних засобів, методичного, довідкового матеріалу.
    Діяльність у психологічному кабінеті регламентується законами України; нормативно-правовими документами психологічної служби системи освіти України, затвердженими в установленому порядку; навчальними програмами і планами; Положенням про психологічну службу системи освіти України та іншими законодавчими актами.
    Робочий кабінет психолога розташований на другому поверсі навчального закладу. На вхідних дверях закріплена табличка «Кабінет шкільного психолога». Під робочий кабінет відведена кімната площею 16 кв.м. В кабінеті психолога є три письмові та один журнальний столи, 4 стільці, 2 крісла, шафа для зберігання книг, навчально-методичних матеріалів, довідково-інформаційної документації, інформаційний стенд.
    Кабінет призначений для проведення індивідуальної психодіагностичної, корекційно-відновлюваної та розвивальної роботи;індивідуальної консультаційної роботи з учнями, педагогічними працівниками, батьками; а також для підготовки до занять, виступів; обробки результатів психологічних обстежень та оформлення висновків і рекомендацій. Тут здійснюється систематичне вивчення психофізичного, соціального розвитку учнів, мотивів їх поведінки і діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, статевих та інших індивідуальних особливостей. Кабінет діє з метою виявлення і створення оптимальних соціально-психологічних умов для розвитку і саморозвитку учнів, сприяє виконанню освітніх і виховних завдань навчальних закладів.
(Фото "Години психолога" розміщені в розділі "Фотоальбоми", категорія "Школа")

Рекомендації психолога:

«  Серпень 2018  »