Четвер, 16.08.2018, 09:15

Кабінет обслуговуючої праці

Силами вчителя Розумовської М.В. в школі обладнано кабінет обслуговуючої праці та краєзнавчий музей. Вся наочність створена учнями школи на уроках та на заняттях гуртка «Умілі ручки». Кабінет швидше нагадує творчу студію, де діти вчаться творити, фантазувати, вносять свої ідеї, реалізують з допомогою вчителя творчі задуми.

На основі вивченого матеріалу учні виконують творчі проекти, на базі яких вчитель разом з дітьми створюють стенди, як, наприклад, «Україна вишивана» та конкурсні роботи. На основі матеріалів музею учнями проводяться дослідницькі та пошукові роботи, виховується у молодого покоління любов до народної творчості, народних традицій. Адже ми повинні пам’ятати про своє коріння.

Окрім традиційних видів декоративно-прикладного мистецтва Марія Василівна навчає дітей сучасним технікам. Це об’ємна вишивка гладдю, вишивка бісером, ізонитка, вишивка атласною стрічкою. З теми «Вишивка атласною стрічкою» Марія Василівна захистила авторську програму до варіативної частини навчальної програми. Діти з задоволенням опановують нові техніки, особливо дівчаткам подобається розписувати батик і по ньому вишивати стрічкою. Діти ліплять із солоного тіста, створюють картини з морських ракушок, плетут з бісеру, пишуть писанки, працюють в техніці айрис-фолдинг, квілт, квілінг, займаються флористикою, роблять ляльок-мотанок, в’яжуть і шиють іграшки, будують із сірників поробки, роблять деку паж. Загалом більше 20 технік освоюють учні на уроках та гуртку Марії Василівни.
«  Серпень 2018  »