Четвер, 16.08.2018, 09:15

Кабінет інформатики

Кабінет інформатики призначений для формування інформаційно-освітнього і культурного середовища, що створюється з використанням апаратно-програмних засобів інформаційних технологій та інших сучасних засобів навчання.

Завідувач кабінетом інформатики – Бондарчук Тетяна Павлівна.

Тетяна Павлівна працює учителем математики та інформатики в Ірпінській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.. №3 з 1991 року.

Учитель має глибокі і різнобічні знання  зі свого предмету, вміє створити пізнавальну атмосферу уроку. Уроки проходять в оптимальному темпі, етапи логічно зв'язані один з одним. Педагог  диференціює об'єм і складність завдань, ретельно контролює виконання домашніх завдань. Бондарчук Т.П. практикує різні форми роботи: робота малими групами, рольові ігри, аналіз конкретних ситуацій, захисти домашніх творчих завдань, інтегровані уроки, уроки - лекції, уроки - семінари.

Тетяна Павлівна на уроках математики та інформатики готова до творчого пошуку разом з учнями. Реалізує принцип переконливості учнів у дієвості та необхідності знань, розвиває самостійність учнів, створює ситуацію успіху та просування учнів в творчому пошуку.

Бондарчук Т.П. розвиває в учнів уміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати, робити висновки, вирізняти саме ту інформацію, яка виявиться найважливішою для швидкого вирішення конкретних завдань. У власній діяльності використовує елементи інноваційних технологій щодо розвитку доступу до сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

Кожного    року  вихованці Тетяни Павлівни  займають  призові місця  у II    турі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики: в  2011 – 2012 н.р. – Марченко О., Крюков В. - ІІ місце,  Татаренко В. – ІІІ місце; в  2010 – 2011 н.р. – Остапчук В., Крюков В. - ІІ місце,  Татаренко В. – ІІІ місце;  у 2009-2010 н.р. – Татаренко - І місце, Масьол В., Виноградов О. – ІІІ місце; у 2008-2009 н.р. – Масьол В., Москвічов О.. Барсук В. – ІІ місце.

Бондарчук Т.П.  11 років є керівником міського методичного об'єднання вчителів інформатики, проводить семінари та майстер-класи для вчителів інформатики міста, дає відкриті уроки. Тетяна Павлівна учасник шкільного конкурсу «Учитель року – 2011». Працює над проблемою: «Метод проектів на уроках інформатики – спосіб розвитку інформаційної компетентності учнів».

Учитель створила кабінет інформатики, працює над створенням сайту школи, тренер з підготовки вчителів школи за програмою «Intel – навчання для майбутнього» , є керівником гуртка «Основи програмування».

«  Серпень 2018  »