Неділя, 16.12.2018, 05:21

Кабінет фізики

Завідуюча кабінетом - Аза  Віра Олександрівна

Кабінет фізики допомагає вчителю фізики формувати початкове уявлення про фізичну картину світу, розвиватися в учнів експериментальні вміння і дослідницькі навички.

Кабінет обладнаний учнівськими столами, до яких підведено електричний струм регульованої постійної напруги, демонстраційним столом, шафами для зберігання навчального обладнання, та навчальних посібників.
Кабінет має внутрішнє сполучення з лаборантськими пристроями де встановлені шафи для зберігання обладнання,  препараторський стіл на якому вчитель підготовляє досліди і ремонтує обладнання.

Кабінет обладнаний стендами, на яких міститься інформація узагальнюючого характеру,  основних фізичних сталих, десяткових приставок, що допомагає учням краще їх запам‘ятовувати, інформація про навики в галузі фізичних досягнень, цікаві фізичні факти, правила техніки безпеки.
В кабінеті знаходиться виставка наукових робіт з фізики, астрономічний куточок, виставка приладів, які виготовили учні, виставка кращих рефератів, фотовиставка "Оптичні явища природи”.
      У кабінеті фізики учні використовують лабораторні роботи, фізичні практикуми, демократичні експерименти, пишуть наукові роботи.

«  Грудень 2018  »