П`ятниця, 22.02.2019, 08:15
Вітаю Вас Гість | RSS

Ірпінська ЗШ №3

Гаряча лінія
Форма входу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 343
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Для батьків

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Підтвердіть, будь ласка, інформацію про те, в яку школу буде ходити Ваша дитина (2012-2013 р.н.)

до 1 класу у 2019-2020 н.р.

Шановні батьки!

З метою своєчасного оформлення паспорта громадянина України у формі картки учнями по досягненню ними 14-річного віку просимо своєчасно звернутись до територіальних підрозділів Державної міграційної служби України за зареєстрованим місцем проживання або до відповідного центру надання адміністративних полсуг , центру обслуговування "Паспортний сервіс" ДП "Документ" з питань оформлення паспорта відповідно до законодавства.

Не пізніше ніж через місяць після досягнення учнем 14 років необхідно звернутися до територіального підрозлілу Державної міграційної служби України за зареєстрованим місцем проживання. Якщо особа має довідку про вpяття на облік внутрішньо переміщеної особи , документи додаються до територіального підрозділу ДМС, а також центрів надання адміністративних послуг,  центрів обслуговування "Паспортний сервіс" ДП "Документ" за місцем фактичного проживання, яке зазначене у довідці. Якщо особа не отримувала довідку ВПО та має зареєстроване місце проживання на території Донецької або Луганської області , де органи державної влади не здійснюють свої повноваження, документи , необхідні для оформлення паспорта, слід подавати до будь-якого територіального підрозліду ГУДМС України в Донецькій області та відповідно УДМС України в Луганській області, які здійснює свої повноваження.Якщо особа проживає на окупованій території України АР Крим або м. Севастополь, документи для оформлення паспорта, можна подавати до будь -якого територіального підрозділу ДМС, а також центрів надання адміністративних послуг, центрів обслуговування "Паспортний сервіс" ДП "Документ" за місцем звернення. Для громадаян, які досягли 14-річного віку, та отримують паспорт громадянина України вперше, адміністративна послуга безоплатна. З порядком оформлення паспорта громадянина України у форми картки учнями до досягненню ними 14-річного віку та переліком необхідних документів можна ознайомитися на офіційному сайті Державної міграційної служби України: https//dmsu.gov.ua

Щодо аргументації підвищення цін та наявність декількох меню, повідомляємо наступне

Для інклюзивної освіти

Нові правила прийому до школи

Наказ про зарахування учнів до 1-го класу 2018-2019 н.р.

Шановні батьки!

Увага! Шановні Батьки, Ірпінська загальноосвітня школа № 3 обрана як краща інноваційна школа і ми можемо взяти участь в соціальнихпроектахз навчання «Фінансової грамотності» учнів нашої школи.

Про ЮніорБанк

Пропозиції: "Карта ЮНІОРА - карта для харчування"

Лист щодо зміни структури навчання на 2017-2018 н.р. (про перенесення канікул)

Звіт про надходження та використання коштів Б.Ф. «Шкільна Родина Ірпеня» за період із 01.01 2017 р. по 01.09 2017р.  

ЗВІТ ПРО НАДХОДЖЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ БФ «ШКІЛЬНА РОДИНА ІРПЕНЯ» (за  період із  27.05. по 31.12.2016р.)

ЗВІТ ПРО НАДХОДЖЕННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ БФ «ШКІЛЬНА РОДИНА ІРПЕНЯ»

 

Шановні батьки!

З 01.10.2017 ми переходимо на безготівкову форму оплати шкільного харчування! 

Інформацію про оплату за харчування читайте ТУТ..

Про харчування учнів та розмір плати     

 

Витяг з наказу

 

№19-О від 27.01.2016

 

Про організацію харчування

в загальноосвітніх навчальних

закладах

 

Керуючись ст.21 Закону України  «Про загальну середню освіту», ст.25 Закону України  «Про освіту», ст.5 Закону України  «Про охорону дитинства», Постановами Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 р. № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», від 02.02.2011 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладання податком на додану вартість» та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям », «Про Державний бюджет України на 2016 рік»  та  рішення сесії Ірпінської міської ради від 21.01.2016  № 414-7-VIІ «Про затвердження Програми розвитку та удосконалення організації харчування вихованців дошкільних та учнів загальноосвітніх навчальних закладів м.Ірпеня,селищ Ворзель, Гостомель, Коцюбинське на 2016-2020 роки та встановлення розмірів плати за харчування дітей у дошкільних,загальноосвітніх навчальних закладах  » ,

 

        

наказую:

 

1.Забезпечити безоплатним харчуванням учнів загальноосвітніх навчальних закладів пільгових категорій:

          1.1. Діти-сироти.

1.2. Діти, позбавлені батьківського піклування.

1.3. Учні 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям".

1.4. Учні загальноосвітніх навчальних закладів, батьки яких загинули в зоні проведення АТО, або стали інвалідами.

1.5.Учні загальноосвітніх навчальних закладів, батьки, або особи, що їх замінюють, мобілізовані до зони проведення АТО.

2.Забезпечити пільговим харчуванням учнів загальноосвітніх навчальних закладів (40% - за рахунок місцевого бюджету, 60% - батьківська плата від вартості харчування):

  2.1. Учні загальноосвітніх навчальних закладів із багатодітних родин.

  1.  Діти, батьки яких, або особи, що їх замінюють,  є демобілізованими учасниками АТО.

2.3.Діти-інваліди з числа учнів 1-11 класів.

2.4.Діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на відповідному обліку у   службі у справах дітей та сім’ї, центрі соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Ірпінської міської ради.

 

Начальник  управління освіти і науки

Ірпінської міської ради                                                     Я.О.Маляренко

 

Пошук
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2019